Lucie Regenermelová

CESTA KE SPOKOJENÉMU DÍTĚTI, ANEB JAK KOMUNIKOVAT, ABYCHOM SI BYLI BLÍZCÍ

CHCETE MÍT S DĚTMI PŘÁTELSKÝ VZTAH založený na důvěře, vzájemném respektu, rovnosti a upřímnosti?

Chcete svému děťátku ROZUMĚT, pochopit ho a MLUVIT S NÍM V KLIDU A BEZ KŘIKU?

MRZÍ VÁS, že občas nedokážete ovládnout své emoce a KŘIČÍTE NA SVÉ DÍTĚ, ale občas už JSTE BEZRADNÍ A NEVÍTE, jak jinak s ním komunikovat, aby poslouchalo a vnímalo?

POKUD ANO, PAK VÁM MOHU POMOCI

 

Cesta k dětské duši je někdy náročná a stojí hodně úsilí, ale všechno to úsilí, porozumění a snaha za to stojí. 

Já tuto cestu kdysi také hledala a jsem moc ráda, že jsem ji našla a jdu po ní stále.

Dítě je součástí nás samotných a v určitém věku stačí málo, aby se vztah mezi námi a dětmi naboural a dítě se začalo odcizovat.

Jelikož princip komunikace je stejný, jak u batolat, tak u „puberťáků“, nezáleží na věku vašeho dítěte. Začít se změnou můžete s dítětem jakéhokoliv věku.

 

Porozumět dětské dušičce je někdy náročné, a proto Vám chci předat své zkušenosti a znalosti, abyste i Vy měli v ruce nástroj, díky kterému se naučíte, jak komunikovat s Vašimi dětmi bez křiku, s porozuměním, respektem, vzájemnou tolerancí a jak pochopit své děťátko a pomoci mu v jeho emocích.

Tento e-Book bude Vaším průvodcem, který Vám ukáže směr a cestu k respektujícímu přístupu, jelikož komunikace mezi námi a dětmi je jedno z nejdůležitějších témat a také se od toho odvíjí, co z našeho děťátka vyroste.

Že jdu správným směrem vidím hlavně na svých starších dětech, které jsou v mnoha směrech samostatné, zdravě sebevědomé a hlavně se na sebe můžeme navzájem spolehnout a důvěřovat si.

Vím, že jim můžu říct, co mi vadí a nelíbí se mi a hlavně vím, jak jim to mám říct, abych jim neublížila, nebo v nich nevyvolávala pocity méněcennosti či viny a naopak dokážu přijmout i jejich zpětnou vazbu třeba na mé chování.

Vím, že nad dětmi nemusím stát a hlídat, zda si splnily své povinnosti (ať už se to týká úkolů, či povinností doma), protože ony ví, kdy mají mít vše hotovo.

Mé jméno je Lucie Regenermelová a jsem šťastnou mámou tří úžasných dětí.

Jsem vděčná, že jsem před lety našla způsoby a možnosti, jak s dětmi komunikovat, abychom si byli blízcí a zároveň se na sebe dokázali spolehnout, nastavit si hranice a naučit se dítěti naslouchat a rozumět.

Nebylo to tomu tak vždy. Dříve jsem občas měla tendence sklouznout k výchově, která byla „kdysi“ a byla založená na tom, že dítě je „to malé“, které musí poslouchat a v podstatě dítě rodiče respektovalo jen ze strachu. Nebyla jsem důsledná a povolila jsem věci, které jsem nechtěla, jen aby byl chvíli klid.

Ale věděla jsem, že takhle to nechci. Nechci na dítě křičet, jen abych si ulevila a mluvit s ním stylem, že já jsem ta dospělá, a proto mu můžu přikazovat a mluvit s ním jako s méněcenným.

 

PŘI PSANÍ TOHOTO eBOOKU JSEM VYCHÁZELA:

 

Tento e-book je vynikajícím praktickým průvodcem, díky kterému komunikace s vašimi dětmi bude snazší, otevřenější a hlavně vám pomůže vychovávat zdravou sebevědomou bytost. Lucie shrnuje ty nejdůležitější body, jak své dítě podpořit, jak si s ním opravdu rozumět, jak řešit vyhrocené situace a dlouhodobě pracovat na zdravém a láskyplném vzájemném vztahu. Uvádí i řadu cenných příkladů z vlastní zkušenosti a můžu tento e-book doporučit každému rodiči, který chce doma tvořit opravdu harmonickou atmosféru a rozumět si s dětmi od mala až do puberty.
Alexej Byček
www.alexejbycek.cz
Když jsem Lucky e-book četla, přistihla jsem se, jak se občas stále nechávám unést starými vzorci od svých rodičů a zapomínám děti respektovat, a jaké to má pak následky. Jako malá jsem měla hodně direktivní výchovu a zařekla jsem se, že u svých dětí to tak nechci, ale přeci jenom, co se v mládí naučíš dá nějakou práci odnaučit a člověk má tendence k tomu sklouzávat, když je unavený. Lucky e-book mi pomohl se zase zastavit a zhodnotit, jak to mám teď. Připomněl mi, jak být zase více v respektující role místo někoho, kdo jen dává příkazy. V e-booku je spousta velmi užitečných tipů spolu s názornými přiklady, takže hned člověk ví, co Lucka měla na mysli a jak to udělat v praxi. V e-booku je obsáhlé vše, co najdete v dlouhých kurzech nebo velkých knihách, které mám za sebou. Je tam ta esence, kterou by měl znát úplně každý rodič nebo člověk, co pracuje s dětmi. Z osobní zkušenosti vím, že Lucky rady skutečně fungují a děti nám to mnohonásobně vrátí.
Martina Benáčková
www.martinabenackova.cz

CO SE DÍKY eBOOKU DOZVÍTE A NAUČÍTE?

Jsem opravdu velmi ráda, že se zajímáte o komunikaci s Vašimi dětmi a záleží Vám na tom, abyste s nimi dokázali mluvit tak, aby to bylo přijatelné pro Vás i Vaše děti, aby se Vaše děti cítily milovány i když se na ně zlobíte, aby věděly, že i Vy děláte chyby, ale dokážete se omluvit a stejně tak dokážete přijmout omluvu od nich.

Představte si, jak byste se cítili, kdybyste dokázali se svým děťátkem komunikovat bez křiku a příkazů a mluvit s ním tak, jak potřebuje – empaticky, s láskou a respektem?

Jak byste se cítili při pohledu na své dítě a nemuseli mít výčitky, že jste se opět neudrželi a křičeli?

Jaký byste měli pocit, kdybyste dokázali své dítě pochopit a být mu oporou v jeho emocích, místo okřiknutí a nepochopení jeho vzteku nebo pláče?

Komunikace nejen s dětmi vyžaduje i velkou práci na nás samotných. To, že si eBook přečtete ještě neznamená, že bude vše jinak. Záleží na Vás, jak moc budete chtít zkušenosti a znalosti, které díky eBooku získáte, vnést do vašeho života.

V eBooku je vše popsané velice srozumitelně a zároveň jednoduše, je zde uvedeno mnoho příkladů z osobní zkušenosti, abyste věděli, jak dané situace pochopit a vyřešit je. 

A JAKÁ JE CENA TOHOTO eBOOKU?

Cena eBooku CESTA KE SPOKOJENÉMU DÍTĚTI, ANEB JAK KOMUNIKOVAT, ABYCHOM SI BYLI BLÍZCÍ je 320 Kč.

Za tuto cenu si můžete dojít na večeři či na půl hodinovou masáž, nebo díky tomuto eBooku dokážete nahlédnout do dětské duše, pochopit Vaše dítě a jeho emoce a dokázat s ním komunikovat tak, jak v danou chvíli potřebuje.

Naleznete v něm spousty AHA momentů, díky kterým pochopíte, proč komunikace formou příkazů a rozkazů nefunguje a jak tedy mluvit, aby dítě poslouchalo  a vnímalo.

Cena eBooku je jen ZLOMKEM HODNOTY toho, jak moc je cenný vztah mezi námi a dětmi. 

Jelikož je v tomto e-Booku obsáhlé vše, co najdete v knihách a kurzech, ušetříte si tak čas i peníze a máte tyto hodnotné informace na jednom místě a vždy po ruce.

NAVÍC JSEM PRO VÁS PŘIPRAVILA BONUSOVOU KAPITOLU

„PSYCHOSOMATIKA U DĚTÍ“ 

U dětí, které bývají často nemocné, mohou být příčiny psychosomatického původu. Dítě nám svou nemocí něco zrcadlí, něco sděluje a je na nás, zda se zastavíme a začneme hledat příčinu opakujících se nemocí, nebo nasadíme léky a jedeme dál v každodenním režimu.

Co je vlastně nemoc? Nemoc znamená, že dotyčný nemá moc (ne-moc) nad svým tělem a děti jinak neumí vyjádřit, že takhle je to špatně, a že chtějí něco jinak.

Mnohdy si ani neuvědomujeme, co vše na své děti nevědomě přenášíme a proč jsou v tu chvíli nemocné.

cold, ill, fever thermometer

V této kapitole naleznete několik příkladů nemocí u dětí a jejich příčiny. Zde také vycházím z poznatků kineziologie One Brain a také ze svých zkušeností se svými dětmi a dětmi mých klientů.

Téma komunikace s dětmi je mi velmi blízké. Jsem maminka téměř rok a půl starého synka a snažím se s ním komunikovat hned od narození tak, aby měl pocit bezpečí, vždycky věděl, co se bude dít a věděl, že mi záleží na jeho prožívání. Samozřejmě se někdy stane, že se neudržím a sklouznu ke křiku a zákazům. Po chvíli vidím, že ale tudy cesta nevede a situace bývá ještě horší. Po přečtení eBooku jsem přesto zjistila, že v některých situacích bych mohla reagovat jinak a díky uvedeným příkladům vím, jakým směrem komunikaci vést. Velmi hodnotná a zajímavá byla pro mě část s příběhy z praxe a psychosomatiky dětí, která mě vede k dalšímu zamyšlení.
Barbora Slámová
www.anglickyspolu.cz
Lucčin ebook dokonale popisuje vztah k dětem jako parťákům. Je plný praktických tipů a zkušeností z praxe, díky nimž můžeme být našim dětem oporou a vzorem. A hlavně si je krásně rozmazlit láskou, a to je přece nádherné 🙂 Samotnou mne překvapila psychosomatika a v mnohém mi otevřela oči. Díky, Luci!
Zuzana Pivodova
www.zuzapolivka.cz

MOŽNÁ VÁS TEĎ NAPADAJÍ OTÁZKY 

Krásný ebook o tom, jak porozumět svému dítěti a jak s ním komunikovat. Sama považuji komunikaci za nejdůležitější, hlavně když jsme v roli rodičů, je to pořádná výzva, stále se musíme učit. Fakt mi tento ebook otevřel oči a dal nové vhledy, které můžu zanést do svého života. Každý rodič by se měl v této oblasti vzdělávat, být lepší a lepším právě pro dobro našich dětí, a proto jej doporučuji mít vždy po ruce.
Růžena Janská
www.ruzenanekudova.cz

VZTAH S NAŠÍM DĚŤÁTKEM JE JEDEN Z NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH A NEJCENNĚJŠÍCH VZTAHŮ VŮBEC.

Pokud i Vy chcete na tomto vztahu pracovat, chcete s Vaším dítětem komunikovat bez zbytečného křiku, chcete mu rozumět, chápat ho a mít s ním láskyplný vztah, pak s pomocí tohoto eBooku můžete začít.

JSOU VĚCÍ, KTERÉ SE NEVYPLATÍ ODKLÁDAT A PROTO VYKROČTE I VY NA CESTU POZNÁNÍ A POCHOPENÍ DĚTSKÉ DUŠE.

Klikněte na tlačítko „Objednat eBook“ a poté vyplňte své údaje v objednávce. Platba je možná bankovním převodem. E-book obdržíte hned poté, co se platba připíše na účet (převod většinou trvá 1–2 dny).