8 ZABIJÁKŮ DĚTSKÉHO SEBEVĚDOMÍ

Zadejte níže své jméno a email.

Díky tomu získáte pravidelnou dávku inspirace z oblasti osobního rozvoje a přístupu k dětem. Jako dárek ode mě získáte e-Book 8 zabijáků dětského sebevědomí.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Lucie Regenermelová, U Lesa 8, Jablonec nad Nisou, IČ 01342096) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti mateřství a osobního rozvoje. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

REFERENCE

Přidejte se i Vy ke spokojeným čtenářům

Když se mi na oči dostal tento eBook, byla jsem nadšená. Tohle téma je tak žádané a důležité a to nejen mezi rodiči, ale také námi učiteli. Líbí se mi, že autorka popisuje situace od miminka a uvádí konkrétní příklady z praxe, třeba co se týká porovnávání dětí - za mě největší zabiják dětského sebevědomí. Podceňování je jedno z velkých témat, které řeším i já dennodenně a to v rámci samostatnosti dětí. Pořád doufám, že doba, kdy se děti trestaly a ponižovaly je pryč, ale ono je tomu naopak a je důležité o tom otevře mluvit, jak moc to našem dětem ubližuje. EBook je velice přínosný a hodnotný a doporučuji všem rodičům i učitelům.
Ebook jsem přečetla jedním dechem a waaau, je nádherný a dozvěděla jsem se toho fakt hodně 😍😍😍 taky jsem tam našla pár věcí, které bych mohla na komunikaci s mojí roční dcerkou zlepšit, a začnu hned zítra 🙂 .. a to jsem si ani neuvědomovala, že by v ní mohly vzbuzovat negativní emoce a nahlodávat sebevědomí. Díky moc za praktické tipy jak nevhodné způsoby komunikace obrátit na přínosné, které naopak posílí náš vztah a pomohou ji budovat sebedůvěru. Hned posílám k přečtení i manželovi 😉 Děkuji!!
Natalia Babjakova
Ebook mi otevřel ještě více oči a změnil pohled na mé děti. Je v něm spoustu užitečných rad, jak si porozumět se svými dětmi. Jak reagovat v různých situacích a jak nereagovat 🙂 Věci, které paní Lucka popisuje, dělá opravdu spoustu rodičů a kolikrát si právě neuvědomujeme, jaké následky to bude pro naše děti mít v jejich dospělosti. Ebook 8 zabijáků dětského sebevědomí ze srdce doporučuji všem rodičům, kterým záleží na svých dětech. Luci, děkuji
Paní Lucie, chtěla jsem Vám poděkovat za zaslání Vašeho eBooku. Mám malá dvojčátka a přiznám se, že jsem hodně z toho co píšete říkala. Samo se mi to dere na jazyk a musím se hlídat, abych to dětem neříkala. Například to srovnávání, to u dvojčat přímo vybízí. Tak jsem si řekla, že budu víc mlčet a sledovat, jak situace děti vyřeší samy že jim budu víc důvěřovat. Během pár dnů jsem si ledacos uvědomila a beru Váš eBook jako takovou učebnici pro mě. Vyrůstala jsem přesně v tom modelu, který uvádíte, tak to pro mě není jednoduché. Ale vím, že to stojí za to. Ještě jednou moc děkuji. Přeji Vám i celé Vaší rodině hodně zdraví a pohody.“