WEBINÁŘ O OSOBNÍCH HRANICÍCH, 

aneb jak najít rovnováhu mezi svými potřebami a potřebami dítěte

Máte pocit, že vás okolí a hlavně vaše dítě TLAČÍ někam, kam NECHCETE?

Je pro vás náročné USTÁT si SVOJE hranice a POTŘEBY pevně a zároveň v klidu? 

POCHYBUJETE někdy o svém PŘÍSTUPU k dítěti a máte pocit, že se vám to nevrací, ale naopak vám DÍTĚ dělá NASCHVÁLY?

Je pro vás NÁROČNÉ ustát TLAK OKOLÍ v situacích, kdy vaše dítě zažívá emoční bouři a navíc máte POCIT, že SELHÁVÁTE jako máma? 

Ráda byste SI NAPLNILA svoje POTŘEBY, ale máte STRACH z reakce a emocí vašeho dítěte?

 

POKUD ANO, PAK JE TENTO WEBINÁŘ PŘÍMO PRO VÁS

Téma „osobních hranic“ je velmi obsáhlé,  jelikož se s ním setkáváme v každé životní rovině, ať už osobní, pracovní, kamarádské a nejvíce právě v té rodičovské. A proto je důležité dokázat vidět i sami sebe.

Mít správně nastavené hranice a dokázat je dodržovat, je v podstatě i „jistota“ a důvěra pro naše děti. Vědí, s čím mohou počítat a na co se spolehnout. Neznamená to, že se musíme za každou cenu striktně držet toho, co jsme nastavili, pokud to v dané chvíli nebo situaci už nevyhovuje. 

Samozřejmě s věkem dětí přichází nové situace, jiné potřeby, a proto je důležité si uvědomit, že hranice by měly být pružné a mohou se měnit.

O tom všem více ve webináři.

 

Naše potřeby se velmi často neslučují s potřebami našich dětí a často je velmi náročné najít rovnováhu v tom, abychom tu dokázali být pro naše dítě, ale také zároveň pro sebe. 

Osobní hranice úzce souvisí s naší sebehodnotou. Možná jste také nemohli říkat NE, možná se vás v dětství nikdo neptal na to, co chcete, co cítíte, museli jste svoje „nežádoucí“ emoce potlačit a teď vlastně nevíte jak na to, když tyto emoce zažívá vaše dítě. 

Dost možná tam chcete být pro něho a rozumět mu, ale místo toho vás pohltí i vaše emoce a v tu chvíli jste bezradní oba. Místo porozumění přichází křik, zlost, vztek, frustrace, bezmoc a následně si to potom vyčítáte. 

CO SE NA WEBINÁŘI DOZVÍTE

Představte si, že byste dokázali ve vypjatých situacích ustát svoje emoce a být tam pro vaše dítě. 

Dokázali byste ustát tlak okolí a necítili se provinile a špatně, že svoje dítě nezvládáte. 

Dokázali byste pochopit a porozumět jeho chování a tím pádem být v danou chvíli pro vaše dítě oporou.

Jaké by to bylo, kdybyste dovolili mít čas pro sebe bez výčitek?

A jak byste se cítili, kdybyste nepochybovali o vašem přístupu a cítili důvěru jak v sami sebe, tak ve vaše dítě?

Nákupem získáte 60-ti minutový záznam webináře, ve kterém mluvíme i o situacích, které zažíváme s našimi dětmi téměř každý den a jsou právě mnohdy velmi vyčerpávající, ať už je to čas na telefonu nebo televize, sladkosti, odchody ze hřiště nebo třeba „scéna“ v obchodě.

Dozvíte se, jak s těmito situacemi pracovat, jak pracovat se svými strachy a co dělat, aby vám bylo v rodičovství dobře a bylo v něm dost prostoru pro vás všechny.

Kdo vás webinářem bude provázet?

Lucie Regenermelová

Jsem maminkou 3 dětí ve věku 5, 14 a 16 let, tudíž mám s tímto tématem bohaté zkušenosti. Mojí hlavní pracovní činností a zároveň srdcovou záležitostí je Kineziologie One Brain, které se věnuji přes 14let. Miluju hledat souvislosti v jednotlivých příbězích a právě tato metoda je úžasná v tom, že pomáhá najít příčiny daných problémů a následně je odbourávat.

K srdci mi přirostla také metoda Access Bars, díky které se můžeme také zbavit různých strachů, bloků, převzatých vzorců a zkrátka „vypustit“ to, co už nám neslouží a co nepotřebujeme. Na mé třetí mateřské mi v podstatě do sebe vše zapadlo, a proto jsem se začala věnovat přístupu k dětem, jelikož vše začíná v našem dětství a propojila jsem to právě s kineziologií a konzultacemi.

Jitka Tužová

Maminka už dvou dospělých dětí a mimo jiné zakladatelka Joyful English, což je angličtina s prvky Montessori. Je životní a jazyková koučka, ale i Montessori pedagog. Montessori ji přivedlo k jiné výchově dětí, než jakou zažívala a také ke koučování. Pomáhá lidem odbourávat strachy a hledat cestu ke spokojenému a svobodnému životu.

Webinář se moc hezky poslouchá a pomohlo mi, že jsou tam příklady ze života. Díky webináři jsem si uvědomila jsem si, čeho se vlastně nejvíce bojím a proč mám se svými hranicemi problém. Každopádně jsem ráda, že jsem se pro koupi rozhodla, protože vím, že se k němu budu ráda vracet.
Téma hranice je můj celoživotní problém. A protože s mými dětmi jsem měla pocit, že už nevím kudy kam a připadala jsem si, že se mi vše vymyká z rukou, rozhodla jsem se si webinář koupit. Mile mě překvapil a hlavně jsem v něm měla hodně aha momentů. Líbí se mi, že jak Lucka, tak Jitka v něm sdílí a předávají svoje zkušenosti v takové formě, která je dobře uchopitelná a vlastně člověk ví lépe, jak na to a jak se sebou a dětmi pracovat. Moc díky, webinář je pro mě fakt přínosný.