Access Bars

ACCESS BARS® je jemná doteková neinvazivní metoda již mnoho let osvědčená v zahraničí. Je vhodná pro děti i dospělé.

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se Váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám a Váš život se může začít měnit.

Situace, ve které jsme dnes, je soubor našich předešlých voleb. Změníme-li naši volbu, změníme naši budoucnost.“

Každý jsme schopni zbavit se problémů, stresů, tlaků a omezení a začít žít svůj život naplno.

Pro koho je metoda ACCESS BARS vhodná a s čím může pomoci?

Tato metoda je také vhodná pro každého, kdo nechce procházet „klasickou“ terapií a nořit se do hlubin svého podvědomí a procházet minulost. Je vhodná i v případě, že nevíte, co v danou chvíli konkrétně řešit, protože tělo si samo při této terapii odbourá a zbaví se toho, co už nepotřebuje, co už Vám neslouží. 

Ošetření je vhodné a bezpečné pro děti, dospívající, pro dospělé, seniory a pro těhotné. Těhotným pomáhá ke snazšímu a pohodovějšímu porodu.

 

ÚČINKY ACCESS BARS TERAPIE

ACCESS BARS® Vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech Vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita apod. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Jak dlouho trvá účinek Bars® masáže?

Pokud absolvujete sezení Access Bars®, Vaše energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie napořád, výsledek je tedy trvalý.

Pokaždé, když potom masáž zopakujete, efekt se stává dynamičtější. K docílení znatelného efektu doporučuji 3 sezení. 

Každé další obdržení BARS přináší větší lehkost, klid a uvolnění a často tzv. prázdnou hlavu. Při každém dalším absolvování Vaše tělo uvolňuje omezení a bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí. Tím dochází k hluboké osobní změně. Najednou vše vnímáme jasněji, bez negativních emocí a tím dokážeme měnit nefungující vztahy a situace. Vzniká prostor pro nové volby a nové možnosti v našich životech.

HISTORIE

Vznikla v roce 1990 v USA, je součástí nástrojů a procesů ACCESS CONSCIOUSNESS a od té doby již pomohla tisícům lidí na celém světě změnit řadu oblastí jejich životů. Metoda se stále vyvíjí, její zakladatelé Gary Douglas a Dr. Dain Heer pořádají kurzy po celém světě, aktualizují její prostředky dle současné energie a vědomí ve světě.

Zakladatel metody ACCESS BARS® Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod.

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes.“