CESTA KE SPOKOJENÉMU DÍTĚTI, ANEB JAK KOMUNIKOVAT, ABYCHOM SI BYLI BLÍZCÍ

Vztah s naším děťátkem je jedním z nejdůležitějších a nejcennějších vztahů vůbec. 

Tento e-Book může být i Vaším průvodcem, který Vám ukáže směr a cestu k respektujícímu přístupu. 

V eBooku se dozvíte, jak komunikovat, aby Vás dítě slyšelo a vnímalo, jak své dítě pochopit a rozumět mu, jak komunikovat bez zbytečného křiku, proč příkazy a rozkazy dlouhodobě nefungují.

Naleznete zde mnoho příkladů z osobní zkušenosti, pro lepší uchopení a pochopení.

Součástí eBooku je bonusová kapitola Psychosomatika u dětí (U dětí, které bývají často nemocné, mohou být příčiny psychosomatického původu).

8 ZABIJÁKŮ DĚTSKÉHO SEBEVĚDOMÍ

 Dětská duše je velmi křehká a snadno zranitelná. Někdy stačí jen málo a dítě se může uzavřít, začít o sobě pochybovat a přestat si věřit.

V e-Booku se seznámíte s 8 zabijáky dětského sebevědomí, včetně těch, které můžeme používat nevědomě a v dobré víře.

Díky ebooku si uvědomíte, jak mohou zdánlivě nevinné věty snižovat sebevědomí Vašeho dítěte, a jak tedy mluvit, aby k tomu nedocházelo.

 

NEZTRATIT SE NA MATEŘSKÉ ANEB 5 KROKŮ, JAK NAJÍT SAMA SEBE

Být maminkou je nejkrásnější a zároveň i ta nejtěžší role v životě nás žen. Mnohdy je obtížné v tom každodenním koloběhu najít prostor sama pro sebe.

Proto jsem napsala tento e-Book, abych i Vám pomohla usnadnit Vaši cestu na mateřské, která není vždy jen procházka růžovým sadem a touto formou Vám mateřskou zpříjemnila a ukázala, jak si ji užít naplno sama se sebou, se svými dětmi a partnerem.

PŘIDEJTE SE do Facebookové skupiny, kde pro vás tvořím hodnotný obsah zdarma

POTKEJME SE na Instagramu, kde načerpáte spousty inspirace

NAJDETE MĚ také na mém YouTube kanálu, na kterém jsou pro vás videa a rozhovory na téma rodičovství a kineziologie One Brain