Tělesný proces – MTVSS

MTVSS odblokuje programování, které brání tělu mít přirozené postavení orgánů, kloubů, kostí, svalů, které vzniklo nesprávným držením těla a jeho vychýlením, jako reakce na skutečnosti a události našeho života. Opakováním tohoto procesu se změní celá struktura těla a tělo se začne projevovat, jak bylo navrženo. MTVSS má vliv na imunitní systém, který se začne aktivovat. Změní to vše, co je s tělem možné změnit. Vybuduje to imunitní systém tak, aby se tělo mohlo s úspěchem vyrovnat s nepříznivými vlivy.

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. Tělo se začíná rovnat, uzdravovat, vracet ke svému původnímu nastavení.

Tento proces lze provést ve více variantách, terapeut dle konkrétní potřeby a dle komunikace s tělem klienta vybírá body, které použije i délku působení na ně. Nastavujeme a posilujeme imunitní systém, dochází k podpoření správné funkce žláz a orgánů (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky, játra, slezina, ledviny).

MTVSS můžeme spouštět na imunitních bodech, na kloubech těla, přes chodidla.

Použití MTVSS na imunitní systém:

 Tento proces představuje zhruba tisíc věcí  a pokaždé vytváří jiné možnosti. Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura Vašeho těla a tím si zajistíte totální restart v těle.

MTVSS může mít neuvěřitelně dynamický vliv na imunitní systém. Pravidelným spouštěním MTVSS nastaly změny i u potenciálně závažných nemocí.

Jedná se o jeden z nejsilnějších tělesných procesů společnosti Access Consciousness. Regeneruje a podporuje sílu těla na buněčné úrovni. Dochází k odstranění téměř jakékoli disfunkce v těle. 

Tento silný tělesný proces se doporučuje jednou za měsíc zopakovat, neboť při každém z ošetření se energie zaměří na jinou oblast, kde tělo vykazuje potřebu obnovy a regenerace.

Možné způsoby použití MTVSS

Jako posilovač imunitního systému, eventuálně následováno dalšími tělesnými procesy. 

Jako celkový stimulant imunitního systému těla. 

Jako celkový tělesný proces, který tělu umožňuje odstranit naprogramování, které narušilo plán našeho těla.

 
Jako způsob, aby naše tělo snadněji fungovalo během cvičení nebo při námaze, jako je například chůze do kopce. Nebo při namáhavé aktivitě, na kterou není tělo zvyklé.

 
Jako specifické vyladění, abychom zmírnili potíže v různých oblastech těla.

Jakmile začnete měnit vztah ke svému tělu, začnete měnit vztah ke všemu v celém svém životě.