Pomocí Kineziologie One Brain

Když se rozhodnete řešit své problémy a nalézt jejich příčinu

RÁDA VÁM POMOHU NA VAŠÍ CESTĚ KE SPOKOJENÉMU ŽIVOTU

Ráda Vám pomohu, pokud cítíte, že potřebujete ve svém životě udělat změnu, ale nemůžete se pohnout z místa.

Vím, jaké to je být často ve stresu, podrážděná, pochybovat o sobě, ale vlastně v tu chvíli nevíme, co je ten konkrétní problém, co způsobuje tento náš stav, jelikož v tomto stavu nejsme schopni v tu chvíli vidět náš „problém“ a souvislosti s tím spojené s nadhledem a z jiného úhlu pohledu.

Za každým naším problémem stojí vzpomínka či zážitek z minulosti, kdy jsme převzali určité vzorce chování, myšlení a jednání, ale nyní nám už tyto vzorce nevyhovují a blokují nás v našem životě.

Během svého života převezme asi 5000 přesvědčení, z nichž 90% je destruktivních (neumím, nevím, musím, to nezvládnu, jsem ošklivá, tlustá, nikdy nebudu bohatý, to nejde, to nedokážu, co tomu řeknou ostatní, jak budu vypadat…).

Většinu těchto vzorců přebíráme v dětství a pak se jimi řídíme v podstatě celý život, pokud si neuvědomíme, že můžeme dělat věci jinak.

Proto si během konzultace společně vydefinujeme Váš současný problém (pokud je jich více, pomocí svalového testu určíme ten prioritní) a pomocí metody One Brain nalezneme příčinu daného problému, zjistíme proč se držíte svých zvyků a programů, které Vás stresují a nedovolí jít dál a tyto vzorce odstraníme a tím uvolíme stres s tím spojený.

 
Stejně jako jsme nositeli svých problémů, jsme zároveň i nositeli jejich řešení. Klíč i zodpovědnost za odstranění našich potíží se nachází v našem nevědomí.
 

Negativní zážitky, které jsme nezpracovali mohou způsobit zablokování energetického proudění na mozkové úrovni a následně i příslušné části těla. Výsledkem je celá řada duševních a fyzických potíží – například: alergie, bolesti hlavy, zad, obezita, hyperaktivita, závislost, různé druhy strachů a fobií, poruchy učení, psychosomatické potíže, deprese, atd. 

Naše bloky ovlivňují také vztahy s ostatními lidmi, mohou vyvolávat pocity viny, nerozhodnost, neschopnost prosadit se nebo opustit vztahy, které nás ničí, případně se už vyčerpaly. Stojíme na místě, přestože víme, že je třeba jít svou vlastní cestou. S pomocí metody One Brain můžeme najít příčiny těchto blokád v minulosti a vhodnou korekcí tyto blokády odstranit.

JAK KINEZIOLOGIE FUNGUJE

JAK PROBÍHÁ SEZENÍ S TOUTO METODOU?

Lze osobně i online.

V rámci konzultace je potřeba Vaše osobní odhodlání a motivace ke změně.

Na začátku sezení si společně popovídáme o tom, co Vás trápí a vydefinujeme daný problém, který budeme řešit. 

Dále prostřednictvím svalového testu (pokud je to osobně) najdeme příčinu současných problémů (tzn. nalezneme stres v minulosti). Výhodou svalového testu je, že nehledáme pouze ve vědomých vzpomínkách, (které jsou jednak poměrně omezené a také časem pozměněné), ale že přímo komunikujeme s podvědomím.

Pomocí korekce najdeme staré nefunkční vzorce, které jsou nevědomě používány na základě někdy i velmi dávno prožitých situací a které dosud ovlivňují naše pocity, mysl a nakonec i fyzické tělo.

Většinu problémů je možné řešit i pomocí ONLINE KONZULTACE, během které Vás provedu odblokem. Jelikož nebudu pracovat s Vaším svalovým testem, je tento postup založený více na pocitech a emocích.

O zjištěném zážitku, se kterým je spojen stres a napětí si spolu povídáme. Je důležité ho opět prožít. Jak silný bude prožitek, záleží na tom, kam Vás Vaše tělo pustí.

Mezi výhody kineziologie one brain patří, že je jako cibule – člověk se otevírá postupně a nenásilně. Každý si určí sám, do jaké míry.

Při sezení máte možnost vrátit se bezpečně a pohlédnout s nadhledem a odstupem do někdejší traumatické situace, kdy vznikl emocionální blok – strach, bolest a mylná přesvědčení, která jsou příčinou dnešního stavu, který Vás trápí.

Toto je důležité proto, abyste si v té době, do které se vrátíte, mohli něco vyříkat, vyřešit, pochopit, uzavřít, s něčím či někým se v klidu rozloučit a tím odbourali stres s tím spojený a dosáhli spokojenosti a úlevy.

Staré vzorce, které při odblokování uvolníme a odstraníme, nahradíme novými, zdravými, které Vám budou ku prospěchu.

 

Předností této metody je, že řeší příčinu problémů, nikoliv pouze jejich následky.

Sezení se zpracovává 21 dní. Další sezení je tedy možné nejdříve po uplynutí této doby. Počet sezení je individuální. Někomu postačí jedno sezení, někdo jich potřebuje více. Záleží na každém člověku a na složitosti problému.

Při řešení problému u malých dětí se pracuje s rodiči, většinou s maminkou. S dítětem školního věku mohu pracovat samostatně, pokud vytestuji, že je to možné. Zda je u sezení přítomen rodič, záleží na dítěti. Některé děti chtějí „pracovat“ bez přítomnosti rodičů, jiné děti rodiče mít chtějí.

Kineziologie není náhrada za lékařskou péči.

 
 Více informací o metodě naleznete v sekci kineziologie one brain>>>.

Těším se na naše setkání

MŮŽETE SI PŘEČÍST, CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI

Na Lucku jsem se obrátila, protože jsem chtěla zlepšit svůj vztah s tátou a cítila, že potřebuji odblokovat nějakou křivdu z minulosti. Díky terapii jsme se dostaly do situace, kde mi bylo 5 let a táta se zachoval jinak, než jsem v té době jako dítě potřebovala. Lucka mě hezky navedla, jak si tento zážitek odblokovat a vyřešit v sobě tátovu křivdu. Hned druhý den, když jsem s tátou mluvila jsem cítila, jak je moje chování jiné a vyzařuji jeho směrem úplně jinou energii. Ačkoliv jsem tátu zastihla v ne zrovna dobré náladě, překvapivě mi hodinu po našem rozhovoru zavolal a omluvil se, což nikdy předtím neudělal. Moc díky za tuto zkušenost a odblokování, které proběhlo online naprosto v pořádku a se skvělým výsledkem ❤️🍀
Aneta
Paní Regenermelová nám nejednou pomohla s dcerkou, která měla velké strachy ze samoty, ze tmy a z odloučení. K dětem má skvělý přístup a díky tomu se tam dcerka cítí uvolněně a není vůbec problém s nějakou spoluprací.
Soňa
ACCESS BARS - Tato metoda je neskutečně silné proudění energií. Musím říct, že jsem nešla k Lucce s žádným určitým problémem co si chci řešit, ale vyzkoušet co to se mnou udělá a jak se budu cítit potom. Po hodinovém ,,relaxu” nebo jak to nazvat. Jsem se cítila lehčí , dokonce mi tekly slzy. Což znamená jediné ,,něco” co jsem nepotřebovala šlo ven. Určitě doporučuji vyzkoušet a prožít si to na vlastní kůži.
Alena
S paní Regenermelovou byla úžasná spolupráce. Měla jsem problémy se sebehodnotou. Prvně jsem k ní šla kvůli alergii na jablka, jelikož jsem dříve do jablka nemohla ani kousnout a nyní si je s chutí vychutnávám. Následně jsme řešili i další má témata a moc mi pomohla postavit se na vlastní nohy a být sama sebou.
Petra
S Lucií jsme letité kamarádky a pro mě vždy byla mým osobním mentorem. Kdykoli jsem si nevěděla s něčím rady, vždy mi ukázala cestu a byla tu pro mě. Její srdce je plné lásky a pochopení. Vždy byla o krok dál a s každým problémem si věděla rady. Protože jsem potřebovala vyřešit záležitosti z raného dětství, několikrát mě Lucie zasvětila do kineziologie. Díky tomu, že jsem si zvědomila některé zážitky z dětství mi pomohlo s vlastní sebehodnotou. Pomohla mi odstranit mé bloky a najít sama sebe, za což jí budu vždy vděčná. Vždy, když mám problém, je první, koho oslovím.
Bára
Mnoho měsíců mě trápil tlak na hrudi. Bolelo to, bylo to nepříjemné a kamarádka mi dala číslo na paní Regenermelovou, tak jsem si řekla, že to zkusím. Její přístup a empatie je úžasná. Během terapie se toho ve mně uvolnilo a bylo pro mě opravdu zvláštní cítit, že po pár dnech tlak z hrudi zmizel. Bylo zvláštní, že už nic nebolí a zároveň to byla ohromná úleva. Určitě to nebylo mé poslední sezení u paní Lucky a jsem ráda, že jsem se na ni obrátila.
Lenka
Na stránky paní Lucky jsem narazila na facebooku. Byla jsem krátce po rozvodu a často jsem cítila velké úzkosti, do toho mě provázely střevní potíže, které mi dost komplikovaly život. S paní Luckou jsem měla dvě online konzultace, během kterých jsme zpracovávaly situace z dětství a vlastně už po týdnu od první terapie střevní potíže zmizely. To bylo neuvěřitelné. Úzkostné stavy se zmírnily po druhé terapii a já se konečně mohla nadechnout a jít dopředu. Děkuju a za sebe opravdu doporučuji. Zprvu jsem váhala, protože online terapii jsem nezažila, ale výsledek je úžasný.
Simona
K paní Lucii jsem šla se svým synem (10let), který se bál usínat sám. Měl problém, když už na chodbě nesvítilo světlo a my jsme s manželem šli už také spát. Po odbloku, kdy synovi Lucie vyčistila vzpomínku, která souvisela s porodem, začal syn usínat bez problémů. 30 dní měl domácí úkol, který mu Lucie vytestovala. Úkol poctivě četl a nyní usíná dokonce i se zavřenými dveřmi. Dříve musely být stále otevřené. Mockrát Vám děkuji Lucko.
Lucie
S Luckou se známe již od ZŠ a proto, když mě nabídla pomoc s mou dlouholetou závislostí, souhlasila jsem, i když jsem spíše pragmatický člověk a alternativním způsobům se vyhýbám. Nyní jsem ráda, že jsem terapii podstoupila. Sice jsem se závislosti nezbavila úplně, ale alespoň mě už neovládá život, tak jako dříve a jsem schopná jí potlačit. Určitě metodu všem vřele doporučuji!
Veronika Š.
Když jsem poprvé slyšela o kineziologii, moc jsem tomu nevěřila. Po doporučení mé sestry, jsem se rozhodla, že ji vyzkouším. Nevěděla jsem, co od toho čekat a vlastně ani, co přesně chci řešit. Jen jsem věděla, že se sebou potřebuji něco udělat a někam se posunout (hlavně v rámci mé práce). Hned, jak jsem přišla na setkání s Luckou, věděla jsem, že je to správně, a že tam mám být. Lucka umí navodit atmosféru klidu a bezpečí. Probudí v člověku pocit, že se může se vším svěřit a není potřeba se bát. Po hodinovém sezení jsem odcházela sice ubrečená, ale klidná a vyrovnaná. Tento zážitek bych doporučila všem. Nevěřila jsem, že by to mohlo nějak výrazně fungovat, ale po vlastní zkušenosti jen doporučuji. Určitě jsem u Lucky nebyla naposledy.
Tereza G.
U paní Lucie oceňuji výborný a citlivý přístup. Byla jsem u ní se 4 letým synem a moc nám pomohlo. 
Iva W.

KONTAKT

PŘIDEJTE SE do Facebookové skupiny, kde pro vás tvořím hodnotný obsah zdarma

POTKEJME SE na Instagramu, kde načerpáte spousty inspirace

NAJDETE MĚ také na mém YouTube kanálu, na kterém jsou pro vás videa a rozhovory na téma rodičovství a kineziologie One Brain