Jak Vám mohu pomoci

Pomocí metody Kineziologie One Brain a online konzultací, součástí kterých je odblok, Vám pomohu najít a odstranit příčiny Vašich problémů, uvést tělo zpět do rovnováhy a žít spokojenější život bez stresů a omezení.

Ráda Vám pomohu, pokud cítíte, že potřebujete ve svém životě udělat změnu, ale nemůže se pohnout z místa a pokud chcete nalézt příčinu Vašich problémů.

Kineziologie je velice šetrná metoda, která dokáže odhalit psychickou příčinu nemocí, bolestí a problémů a pomůže tak odstranit jejich důsledky.Využívá se při fyzických, psychických potížích, vztahových záležitostech, které vznikly v důsledku negativní zkušenosti.

Může pomoci při poruchách učení, nízkého sebevědomí, strachu všeho druhu, poruchách DYS (dysgrafie, dyslexie, dyskalkulie..), anorexii, bulimii, všech fyzických příznaků, alergii, fobii, obezitě, nesoustředěnosti a mnoho dalšího.

 

 

Při společné práci odstraníme příčinu stresu a uvolníme emocionální bloky v těle a díky tomu dojde k obnovení rovnováhy.

 Podrobné informace o sezení s touto metodou naleznete zde >>>.

Pomocí metody Access Bars Vám pomohu odbourat stres, únavu, nalézt vnitřní klid a žít život s radostí a lehkostí.

Metoda ACCESS BARS® Vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech Vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita, klid, sny a další. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Je velmi jednoduchá a přitom účinná metoda, která uvolňuje z Vašeho těla a mysli všechny myšlenky, pocity, emoce, energetické bloky, které Vás zcela zbytečně omezují v tom, abyste žili šťastný, harmonický život a byli více vědomí. 

Náš úhel pohledu tvoří naši realitu.

Pokud chceme cokoliv změnit, je třeba změnit úhel pohledu, názor, přesvědčení, to, co nás drží v zajetí stále stejných vzorců chování, které jsou většinou převzaty, takže ani nejsou naše.

Podrobné informace o této metodě naleznete zde >>>.

Pomocí metody MTVSS 

MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech. Tělo se začíná rovnat, uzdravovat, vracet ke svému původnímu nastavení.

MTVSS odblokuje programování, které brání tělu mít přirozené postavení orgánů, kloubů, kostí, svalů, které vzniklo nesprávným držením těla a jeho vychýlením, jako reakce na skutečnosti a události našeho života. Opakováním tohoto procesu se změní celá struktura těla a tělo se začne projevovat, jak bylo navrženo.

Jedná se o jeden z nejsilnějších tělesných procesů společnosti Access Consciousness. Regeneruje a podporuje sílu těla na buněčné úrovni. Dochází k odstranění téměř jakékoli disfunkce v těle. 

Podrobné informace o této metodě naleznete zde >>>.

 

POMOCÍ TERAPEUTICKÉ KONZULTACE VÁM RODIČŮM RÁDA POMOHU NAJÍT CESTU K VAŠIM DĚTEM.

Někdy stačí právě jen „málo“ – stačí své dítě pochopit, uvědomit si, proč se takto chová a co tím chce říct, zkrátka stačí jiný úhel pohledu.

Někdy je potřeba změnit od základu styl komunikace a přestat jednat na základě našich zažitých vzorců myšlenek a jednání.

Být rodičem je jedna z nejtěžších rolí. Je to role, která nekončí, ale naopak s věkem dítěte stále přináší nový výzvy a situace k pochopení.

Vše je založeno na komunikaci, pochopení, důvěře a vzájemného respektu. Komunikace mezi námi a dětmi je jedno z nejdůležitějších témat a také se od toho odvíjí, co z našeho dítěte vyroste.

Společně projdeme Váš rodičovský přístup a v souvislosti s ním chování Vašich dětí, případně i přístup Vašich rodičů k Vám a poté najdeme vhodné řešení pro Vaši situaci a způsoby, jak nastavit změny, abyste k sobě nalezli cestu a vzájemně se respektovali, naslouchali si a zkrátka byli tu jeden pro druhého. 

Podrobné informace ke konzultacím naleznete zde >>>.

ZDE SI MŮŽETE PŘEČÍST, CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI

 

S Lucií jsme letité kamarádky a pro mě vždy byla mým osobním mentorem. Kdykoli jsem si nevěděla s něčím rady, vždy mi ukázala cestu a byla tu pro mě. Její srdce je plné lásky a pochopení. Vždy byla o krok dál a s každým problémem si věděla rady. Protože jsem potřebovala vyřešit záležitosti z raného dětství, několikrát mě Lucie zasvětila do kineziologie. Díky tomu, že jsem si zvědomila některé zážitky z dětství mi pomohlo s vlastní sebehodnotou. Pomohla mi odstranit mé bloky a najít sama sebe, za což jí budu vždy vděčná. Vždy, když mám problém, je první, koho oslovím.

Bára

Paní Regenermelová nám nejednou pomohla s dcerkou, která měla velké strachy ze samoty, ze tmy a z odloučení. K dětem má skvělý přístup a díky tomu se tam dcerka cítí uvolněně a není vůbec problém s nějakou spoluprací.
Soňa

Dcera měla velké úzkosti a strachy z odloučení ve školce, jelikož se to nelepšilo, obrátila jsem se na paní Regenermelovou, která mi pomohla přes online konzultaci tyto strachy a úzkosti vyčistit. Ulevilo se jak mě, tak dcerce, která byla jako vyměněná – začala si do školky nosit své oblíbené věci, těší se tam a rána jsou naprosto v pohodě. Ví, že pro ni vždy přijdu a strachy odezněly.

Tamara

K paní Lucii jsem šla se svým synem (10let), který se bál usínat sám. Měl problém, když už na chodbě nesvítilo světlo a my jsme s manželem šli už také spát. Po odbloku, kdy synovi Lucie vyčistila vzpomínku, která souvisela s porodem, začal syn usínat bez problémů. 30 dní měl domácí úkol, který mu Lucie vytestovala. Úkol poctivě četl a nyní usíná dokonce i se zavřenými dveřmi. Dříve musely být stále otevřené. Mockrát Vám děkuji Lucko.

Lucie

S paní Regenermelovou byla úžasná spolupráce. Měla jsem problémy se sebehodnotou. Prvně jsem k ní šla kvůli alergii na jablka, jelikož jsem dříve do jablka nemohla ani kousnout a nyní si je s chutí vychutnávám. Následně jsme řešili i další má témata a moc mi pomohla postavit se na vlastní nohy a být sama sebou.

Petra

Řešila jsem s Luckou svou starší dceru, která je velmi citlivá, plačtivá a z mého pohledu jednala často zbytečně přehnaně. Během dvou konzultací jsem si díky Lucce uvědomila, co mi tím chce dcera říct a proč se tak chová. Moc se mi ulevilo, protože ji konečně dokážu pochopit a nevidím v tom už to, že mi dělá naschvály.

Katka

S paní Regenermelovou jsem řešila chování své dcery po narození mladšího sourozence. Její časté výbuchy už jsem nezvládala a neuměla jsem s dcerou vůbec komunikovat. Díky paní Regenermelové jsem se dokázala na situaci podívat s nadhledem a tím pochopit dceřino chování. Jsem moc ráda, že jsme se potkaly a pokud budu řešit jakýkoliv další problém, určitě se na paní Lucii znovu obrátím.
 
Jana
Paní Lucii jsem oslovila na doporučení kamarádky. Byla jsem v situaci, kdy jsem měla pocit, že na své děti stále křičím, oni stále neposlouchají a já si už nevěděla rady. Jelikož mě rodiče vychovávali celkem direktivně, věděla jsem, že takto to nechci, ale přesto jsem k tomu sklouzla. Díky Lucii jsem si uvědomila, co můžu změnit, pochopila jsem, proč děti takto nereagují a jsem moc ráda, že jsme najeli na jiný způsob výchovy, než jsem měla já. S Lucií jsem stále v kontaktu, jelikož jsme s mými dětmi a manželem na začátku, ale už nyní je vidět rozdíl a pro mě je to ohromná úleva, že společně můžeme mluvit jinak než křikem. Za to moc díky.
 
Klára

S Luckou se znám už od základní školy. Na našem posledním setkání jsme se hodně bavily o kineziologii a já věděla, že nastal čas ji vyzkoušet, protože na mateřské se mnohem více prohloubil “můj problém” lidem něco dokazovat, mít potřebu se stále obhajovat, a protože jsem si hodně věcí brala osobně a vnímala jako útok, nedokázala jsem v klidu o ničem diskutovat. Z časových důvodů jsem volila online konzultaci, takže vše probíhá přes videohovor. Součástí je i odblok, který se zaměřuje na čištění daných vzpomínek. Měla jsem až husí kůži, když jsem se při odbloku dostala zpět na základní školu a seděla v učitelském kabinetě, kde mě učitelka v podstatě smetla ze stolu můj sen s tím, že na to nemám. Nejprve jsem si celou situaci prožila znovu a potom mi ji Lucka pomohla vyčistit a ty nepříjemné pocity odbourat. Zhruba do měsíce jsem se začala cítit lépe a hlavně jsem byla více v klidu celkově, tak při různých diskusích. Určitě budu pokračovat a těším se na další konzultace.

Žaneta

PRAKTICKÉ EBOOKY

Připravila jsem pro Vás praktické eBooky, které obsahují jak důležité a cenné informace, tak praktické rady dle daného tématu. Díky eBookům budete vědět, jak dané informace převést ihned do praxe. 

NEZTRATIT SE NA MATEŘSKÉ ANEB 5 KROKŮ, JAK NAJÍT SAMA SEBE

Být maminkou je nejkrásnější a zároveň i ta nejtěžší role v životě nás žen. Mnohdy je obtížné v tom každodenním koloběhu najít prostor sama pro sebe.

Proto jsem napsala tento e-Book, abych i Vám pomohla usnadnit Vaši cestu na mateřské, která není vždy jen procházka růžovým sadem a touto formou Vám mateřskou zpříjemnila a ukázala, jak si ji užít naplno sama se sebou, se svými dětmi a partnerem.

CESTA KE SPOKOJENÉMU DÍTĚTI, ANEB JAK KOMUNIKOVAT, ABYCHOM SI BYLI BLÍZCÍ

Vztah s naším děťátkem je jedním z nejdůležitějších a nejcennějších vztahů vůbec. 

Tento e-Book bude Vaším průvodcem, který Vám ukáže směr a cestu k respektujícímu přístupu. 

V eBooku se dozvíte, jak komunikovat, aby Vás dítě slyšelo a vnímalo, jak své dítě pochopit a rozumět mu, jak komunikovat bez zbytečného křiku, proč příkazy a rozkazy dlouhodobě nefungují.

Naleznete zde mnoho příkladů z osobní zkušenosti, pro lepší uchopení a pochopení.

Součástí eBooku je bonusová kapitola Psychosomatika u dětí (U dětí, které bývají často nemocné, mohou být příčiny psychosomatického původu).

8 ZABIJÁKŮ DĚTSKÉHO SEBEVĚDOMÍ

V e-Booku se seznámíte s 8 zabijáky dětského sebevědomí, včetně těch, které můžeme používat nevědomě a v dobré víře.

Díky ebooku si uvědomíte, jak mohou zdánlivě nevinné věty snižovat sebevědomí Vašeho dítěte, a jak tedy mluvit, aby k tomu nedošlo.

REFERENCE

I Vy se můžete stát spokojeným čtenářem

Krásný ebook o tom, jak porozumět svému dítěti a jak s ním komunikovat. Sama považuji komunikaci za nejdůležitější, hlavně když jsme v roli rodičů, je to pořádná výzva, stále se musíme učit. Fakt mi tento ebook otevřel oči a dal nové vhledy, které můžu zanést do svého života. Každý rodič by se měl v této oblasti vzdělávat, být lepší a lepším právě pro dobro našich dětí, a proto jej doporučuji mít vždy po ruce.
Růžena Janská
www.ruzenanekudova.cz
eBook Neztratit se na mateřské doporučuji všem maminkám. A pro ty novopečené bych řekla, že je to téměř "povinná četba"  Jako maminka tří raubířů vím, jak je těžké nejen při mateřské najít si chvilku sama pro sebe a necítit se přitom jako "krkavčí matka" Chvíle strávené čtením tohoto booku, byly moc příjemné a určitě nebudete litovat. Za stažení zcela jistě stojí. Já už se moc těším na další pokračování. Zkrátka, jak píše Lucka ve svém eBooku: "Mějte se ráda a nezapomínejte, že Vy jste "až" na prvním místě." Petra
Když jsem Lucky e-book četla, přistihla jsem se, jak se občas stále nechávám unést starými vzorci od svých rodičů a zapomínám děti respektovat, a jaké to má pak následky. Jako malá jsem měla hodně direktivní výchovu a zařekla jsem se, že u svých dětí to tak nechci, ale přeci jenom, co se v mládí naučíš dá nějakou práci odnaučit a člověk má tendence k tomu sklouzávat, když je unavený. Lucky e-book mi pomohl se zase zastavit a zhodnotit, jak to mám teď. Připomněl mi, jak být zase více v respektující role místo někoho, kdo jen dává příkazy. V e-booku je spousta velmi užitečných tipů spolu s názornými přiklady, takže hned člověk ví, co Lucka měla na mysli a jak to udělat v praxi. V e-booku je obsáhlé vše, co najdete v dlouhých kurzech nebo velkých knihách, které mám za sebou. Je tam ta esence, kterou by měl znát úplně každý rodič nebo člověk, co pracuje s dětmi. Z osobní zkušenosti vím, že Lucky rady skutečně fungují a děti nám to mnohonásobně vrátí.
Martina Benáčková
www.martinabenackova.cz
Lucka mi ve svém E-booku mluví z duše. Jsem maminkou dvou dětí a mám zkušenosti, které s jejími radami úplně souzní. Já jsem si k uvědomění všeho, co Lucka popisuje, musela dojít přes spoustu (často dost bolavých) zážitků, pokusů a omylů. Je moc fajn, že Lucka pomáhá sdílením ostatním maminkám. Moc by se mi hodilo tohle všechno číst kdysi po narození první dcery, kdy jsem se cítila pod velkým tlakem a ztrácela jsem sama sebe. Přesně tak, jak to Lucka v E-booku dokonale vystihla. Zuzka Strážnická.
Zuzka Strážnická

KONTAKT

PŘIDEJTE SE do Facebookové skupiny, kde pro vás tvořím hodnotný obsah zdarma

POTKEJME SE na Instagramu, kde načerpáte spousty inspirace

NAJDETE MĚ také na mém YouTube kanálu, na kterém jsou pro vás videa a rozhovory na téma rodičovství a kineziologie One Brain