NEZTRATIT SE NA MATEŘSKÉ ANEB 5 KROKŮ, JAK NAJÍT SAMA SEBE

Vypadá vaše mateřská občas takto?

Pokud ano, pojďte to změnit:-).

Proto jsem napsala tento e-Book, abych i Vám pomohla usnadnit Vaši cestu na mateřské, která není vždy jen procházka růžovým sadem a touto formou Vám mateřskou zpříjemnila a ukázala, jak si ji užít naplno sama se sebou, se svými dětmi a partnerem.

Přeji Vám, aby Vaše mateřská byla pro Vás cestou, která Vás bude naplňovat a budete si ji užívat plnými doušky.

Mějte se ráda a nezapomínejte, že Vy jste „až“ na prvním místě.

 

Zadejte své jméno a email.

Díky tomu získáte pravidelnou dávku inspirace z oblasti osobního rozvoje a přístupu k dětem. Jako dárek ode mě získáte e-Book Neztratit se na mateřské.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Lucie Regenermelová) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti (osobní rozvoj, přístup k dětem). Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

REFERENCE

Přidejte se i Vy ke spokojeným čtenářům

eBook Neztratit se na mateřské doporučuji všem maminkám. A pro ty novopečené bych řekla, že je to téměř „povinná četba“  Jako maminka tří raubířů vím, jak je těžké nejen při mateřské najít si chvilku sama pro sebe a necítit se přitom jako „krkavčí matka“ Chvíle strávené čtením tohoto booku, byly moc příjemné a určitě nebudete litovat. Za stažení zcela jistě stojí. Já už se moc těším na další pokračování. Zkrátka, jak píše Lucka ve svém eBooku: „Mějte se ráda a nezapomínejte, že Vy jste „až“ na prvním místě.“

Petra www.petratrnkova.cz

Milá Luci, moc hezky napsáno, s citem, laskavě! Četla jsem jedním dechem. A jako kdybych četla příběh o sobě. Ty tvé pocity na první mateřské, tak to bylo i u mne. Vlastní mateřská mě hodně naučila, ale pořád hledám. Samu sebe. A také náš vztah s manželem. Moc mě bavilo číst tvé příběhy a cítit, že nejsem se svými pocity sama, že i někdo jiný prožívá něco podobného jako já. Tvůj ebook mě posílil v tom, co je opravdu důležité. Tvé tipy mě vedly k zamyšlení, co bych mohla i já udělat. Díky!:-)

Lada www.ladasevecova.cz

Lucka mi ve svém E-booku mluví z duše. Jsem maminkou dvou dětí a mám zkušenosti, které s jejími radami úplně souzní. Já jsem si k uvědomění všeho, co Lucka popisuje, musela dojít přes spoustu (často dost bolavých) zážitků, pokusů a omylů. Je moc fajn, že Lucka pomáhá sdílením ostatním maminkám. Moc by se mi hodilo tohle všechno číst kdysi po narození první dcery, kdy jsem se cítila pod velkým tlakem a ztrácela jsem sama sebe. Přesně tak, jak to Lucka v E-booku dokonale vystihla.

Zuzka Strážnická

„Lucka ve svém e-booku trefně vystihuje pocity ženy-maminky na mateřské, občas jsem se v tom poznávala. Čtivě a s lehkostí nabízí své postřehy i konkrétní kroky, které mohou i Vám přispět k tomu, že si dané období užijete a ne jen přežijete. Doporučuji všem mamkám – najdete se v tom! „

Alena Fořtová