WEBINÁŘ O OSOBNÍCH HRANICÍCH, 

aneb jak najít rovnováhu mezi svými potřebami a potřebami dítěte

Téma „osobních hranic“ je velmi obsáhlé,  jelikož se s ním setkáváme v každé životní rovině, ať už osobní, pracovní, kamarádské a nejvíce právě v té rodičovské. A proto je důležité dokázat vidět i sami sebe.

Mít správně nastavené hranice a dokázat je dodržovat, je v podstatě i „jistota“ a důvěra pro naše děti. Vědí, s čím mohou počítat a na co se spolehnout. Neznamená to, že se musíme za každou cenu striktně držet toho, co jsme nastavili, pokud to v dané chvíli nebo situaci už nevyhovuje. 

Samozřejmě s věkem dětí přichází nové situace, jiné potřeby, a proto je důležité si uvědomit, že hranice by měly být pružné a mohou se měnit.

Nákupem získáte 60-ti minutový záznam webináře, ve kterém mluvíme i o situacích, které zažíváme s našimi dětmi téměř každý den a jsou právě mnohdy velmi vyčerpávající, ať už je to čas na telefonu nebo televize, sladkostiodchody ze hřiště nebo třeba „scéna“ v obchodě.

Dozvíte se, jak s těmito situacemi pracovat, jak pracovat se svými strachy a co dělat, aby vám bylo v rodičovství dobře a bylo v něm dost prostoru pro vás všechny.