Pomocí Access Bars

Uvolnění, léčení, přístup k vědomí, vnitřní klid, změna. Přijímání a tvoření za hranicemi představ.

Když potřebujete odbourat stres, únavu, nalézt vnitřní klid a žít život s radostí a lehkostí.

RÁDA VÁM POMOHU CÍTIT SE LÉPE.

Pravděpodobně každého z nás něco trápí či limituje. Každý se s tím pokoušíme vyrovnat po svém – někdo to zvládne sám prací na sobě, někomu pomáhají knížky, semináře či přednášky.

Někdo si však sám poradit nedokáže, ač se snaží různými způsoby. 

A proč tomu tak je?

Protože ten důvod, ta příčina daného problému, se skrývá v naší podvědomé úrovni, v úrovni našich postojů, programů a přesvědčení, které jsme během života převzali. Tyto programy a přesvědčení, které utváření náš život a podle kterých žijeme, si neuvědomuje a náš vědomý rozum nad nimi nemá žádnou kontrolu.

JAK BY SE VÁM LÍBILO, KDYBY VÁS PŘESTALY OVLÁDAT MYŠLENKY, PŘI KTERÝCH VÁM NENÍ DOBŘE?

Podvědomé programy lze změnitdopřejte si stav, v němž nemusíte vůbec nic

Ve své praxi mám zkušenosti a pracuji s těmito podvědomými programy a přesvědčeními, které jsou pro daného člověka limitující. Tyto programy a přesvědčení utvářejí náš život.

 

Máme totiž tato přesvědčení uložená hluboko v podvědomí, a proto je žijeme, přestože náš vědomý rozum je opačného názoru. Každý z nás je samozřejmě jedinečný a každý z nás reaguje na životní situace rozdílně.

Metoda ACCESS BARS® Vám pomůže usnadnit změny ve všech oblastech Vašeho života. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života, jako jsou vztahy, peníze, práce, zdraví, stres, kreativita, klid, sny a další. Nejprve jemný dotek nastartuje proces, při kterém dochází k uvolnění a vyčištění základních myšlenek, pocitů a emocí. Postupně dochází ke zrušení našich omezení a programů, které si podvědomě ve svém životě vytváříme, a které nám brání žít šťastný život. Odchází vše, co už je připraveno, aby z našeho života odešlo. Vše, co už nám neslouží.

Je velmi jednoduchá a přitom účinná metoda, která uvolňuje z Vašeho těla a mysli všechny myšlenky, pocity, emoce, energetické bloky, které Vás zcela zbytečně omezují v tom, abyste žili šťastný, harmonický život a byli více vědomí. 

Výsledkem tohoto uvolnění je, že Vy a Vaše tělo znovu zažíváte lehkost a radost, začnete tvořit nové věci a zkrátka můžete začít znovu a jinak – bez omezení, která byla doposud Vaší součástí.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle Vašich vnitřních priorit.

CO JE ACCESS BARS A JAK TERAPIE PROBÍHÁ?

Metodu provádím v klidném a příjemném prostředí. Lehnete si na lehátko, přikryji Vás dekou, zavřete oči, uvolníte se a můžete relaxovat.

Bars je 32 bodů na hlavě, kterých se během sezení lehce dotýkám v různých kombinacích, které rozproudí jejich energii.

Během sezení tělo a mysl uvolňuje a rozpouští všechny myšlenky, emoce a pocity, které mají negativní nebo pozitivní náboj, tzn. jsou v polaritě. Tato polarita nám brání vidět věci takové jaké jsou, drží nás často např. v dramatech, traumatech, lítosti, žárlivosti, pochybnostech, vině, hanbě, zlosti, strachu, falešném pozitivismu atd. Během sezení se zpomalí mozkové vlny, tím se tělo maximálně uvolní, začne se postupně uvolňovat a rozpouštět emocionální náboj na všech bodech. Na rozdíl o jiných metod umožňuje Access Bars uvolňovat a rozpouštět omezení rychle a lehce, bez opětovného prožívání nepříjemných emocí. 

Celý proces trvá přibližně hodinu, každý bod vyžaduje jinou dobu stimulace, některé se mohou aktivovat déle, jiné jsou aktivovány rychleji, vše je individuální a terapeut, který Access Bars provádí, jedná intuitivně. 

Odblokování energie se spouští okamžitě, je citelné již během ošetření. Po ošetření lidé zažívají úlevu po fyzické i mentální stránce. 

Náš úhel pohledu tvoří naši realitu.

Vše může být mnohem jednodušší, než se nám na první pohled zdá. Každým okamžikem si volíme svou budoucnost, většinou právě na základě toho, jak vidíme realitu našima očima, co si o ní myslíme, jaké úhly pohledů máme, co je pro nás možné a co není. 

Pokud chceme cokoliv změnit, je třeba změnit úhel pohledu, názor, přesvědčení, to, co nás drží v zajetí stále stejných vzorců chování, které jsou většinou převzaty, takže ani nejsou naše.

Po absolvování Access Bars® vaše energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie napořád, výsledek je tedy trvalý. Pokaždé, když potom Access Bars zopakujete, efekt se stává dynamičtější. K docílení znatelného efektu doporučuji 3 sezení.

Každé další obdržení BARS přináší větší lehkost, klid a uvolnění a často tzv. prázdnou hlavu. Při každém dalším absolvování Vaše tělo uvolňuje omezení a bloky z hlubších vrstev vědomí a nevědomí. Tím dochází k hluboké osobní změně. Najednou vše vnímáme jasněji, bez negativních emocí a tím dokážeme měnit nefungující vztahy a situace. Vzniká prostor pro nové volby a nové možnosti v našich životech. 

Access Bars není náhrada za lékařskou péči.

Více informací o této metodě naleznete zde >>>.

 

Těším se na naše setkání

MŮŽETE SI PŘEČÍST, CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI

ACCESS BARS - Tato metoda je neskutečně silné proudění energií. Musím říct, že jsem nešla k Lucce s žádným určitým problémem co si chci řešit, ale vyzkoušet co to se mnou udělá a jak se budu cítit potom. Po hodinovém ,,relaxu” nebo jak to nazvat. Jsem se cítila lehčí , dokonce mi tekly slzy. Což znamená jediné ,,něco” co jsem nepotřebovala šlo ven. Určitě doporučuji vyzkoušet a prožít si to na vlastní kůži.
Alena
Na Lucku jsem se obrátila, protože jsem chtěla zlepšit svůj vztah s tátou a cítila, že potřebuji odblokovat nějakou křivdu z minulosti. Díky terapii jsme se dostaly do situace, kde mi bylo 5 let a táta se zachoval jinak, než jsem v té době jako dítě potřebovala. Lucka mě hezky navedla, jak si tento zážitek odblokovat a vyřešit v sobě tátovu křivdu. Hned druhý den, když jsem s tátou mluvila jsem cítila, jak je moje chování jiné a vyzařuji jeho směrem úplně jinou energii. Ačkoliv jsem tátu zastihla v ne zrovna dobré náladě, překvapivě mi hodinu po našem rozhovoru zavolal a omluvil se, což nikdy předtím neudělal. Moc díky za tuto zkušenost a odblokování, které proběhlo online naprosto v pořádku a se skvělým výsledkem ❤️🍀
Aneta
S paní Regenermelovou byla úžasná spolupráce. Měla jsem problémy se sebehodnotou. Prvně jsem k ní šla kvůli alergii na jablka, jelikož jsem dříve do jablka nemohla ani kousnout a nyní si je s chutí vychutnávám. Následně jsme řešili i další má témata a moc mi pomohla postavit se na vlastní nohy a být sama sebou.
Petra
S Lucií jsme letité kamarádky a pro mě vždy byla mým osobním mentorem. Kdykoli jsem si nevěděla s něčím rady, vždy mi ukázala cestu a byla tu pro mě. Její srdce je plné lásky a pochopení. Vždy byla o krok dál a s každým problémem si věděla rady. Protože jsem potřebovala vyřešit záležitosti z raného dětství, několikrát mě Lucie zasvětila do kineziologie. Díky tomu, že jsem si zvědomila některé zážitky z dětství mi pomohlo s vlastní sebehodnotou. Pomohla mi odstranit mé bloky a najít sama sebe, za což jí budu vždy vděčná. Vždy, když mám problém, je první, koho oslovím.
Bára
Mnoho měsíců mě trápil tlak na hrudi. Bolelo to, bylo to nepříjemné a kamarádka mi dala číslo na paní Regenermelovou, tak jsem si řekla, že to zkusím. Její přístup a empatie je úžasná. Během terapie se toho ve mně uvolnilo a bylo pro mě opravdu zvláštní cítit, že po pár dnech tlak z hrudi zmizel. Bylo zvláštní, že už nic nebolí a zároveň to byla ohromná úleva. Určitě to nebylo mé poslední sezení u paní Lucky a jsem ráda, že jsem se na ni obrátila.
Lenka
Na stránky paní Lucky jsem narazila na facebooku. Byla jsem krátce po rozvodu a často jsem cítila velké úzkosti, do toho mě provázely střevní potíže, které mi dost komplikovaly život. S paní Luckou jsem měla dvě online konzultace, během kterých jsme zpracovávaly situace z dětství a vlastně už po týdnu od první terapie střevní potíže zmizely. To bylo neuvěřitelné. Úzkostné stavy se zmírnily po druhé terapii a já se konečně mohla nadechnout a jít dopředu. Děkuju a za sebe opravdu doporučuji. Zprvu jsem váhala, protože online terapii jsem nezažila, ale výsledek je úžasný.
Simona
K paní Lucii jsem šla se svým synem (10let), který se bál usínat sám. Měl problém, když už na chodbě nesvítilo světlo a my jsme s manželem šli už také spát. Po odbloku, kdy synovi Lucie vyčistila vzpomínku, která souvisela s porodem, začal syn usínat bez problémů. 30 dní měl domácí úkol, který mu Lucie vytestovala. Úkol poctivě četl a nyní usíná dokonce i se zavřenými dveřmi. Dříve musely být stále otevřené. Mockrát Vám děkuji Lucko.
Lucie
S Luckou se známe již od ZŠ a proto, když mě nabídla pomoc s mou dlouholetou závislostí, souhlasila jsem, i když jsem spíše pragmatický člověk a alternativním způsobům se vyhýbám. Nyní jsem ráda, že jsem terapii podstoupila. Sice jsem se závislosti nezbavila úplně, ale alespoň mě už neovládá život, tak jako dříve a jsem schopná jí potlačit. Určitě metodu všem vřele doporučuji!
Veronika Š.
Když jsem poprvé slyšela o kineziologii, moc jsem tomu nevěřila. Po doporučení mé sestry, jsem se rozhodla, že ji vyzkouším. Nevěděla jsem, co od toho čekat a vlastně ani, co přesně chci řešit. Jen jsem věděla, že se sebou potřebuji něco udělat a někam se posunout (hlavně v rámci mé práce). Hned, jak jsem přišla na setkání s Luckou, věděla jsem, že je to správně, a že tam mám být. Lucka umí navodit atmosféru klidu a bezpečí. Probudí v člověku pocit, že se může se vším svěřit a není potřeba se bát. Po hodinovém sezení jsem odcházela sice ubrečená, ale klidná a vyrovnaná. Tento zážitek bych doporučila všem. Nevěřila jsem, že by to mohlo nějak výrazně fungovat, ale po vlastní zkušenosti jen doporučuji. Určitě jsem u Lucky nebyla naposledy.
Tereza G.
U paní Lucie oceňuji výborný a citlivý přístup. Byla jsem u ní se 4 letým synem a moc nám pomohlo. 
Iva W.

KONTAKT

PŘIDEJTE SE do Facebookové skupiny, kde pro vás tvořím hodnotný obsah zdarma

POTKEJME SE na Instagramu, kde načerpáte spousty inspirace

NAJDETE MĚ také na mém YouTube kanálu, na kterém jsou pro vás videa a rozhovory na téma rodičovství a kineziologie One Brain