Access Tělesné procesy – MTVSS

Chcete znovu zažívat spojení s tělem?

Vnímat co tělo potřebuje?

Co je pro tělo dobré a s lehkostí s ním komunikovat?

Co kdybychom jemně vyzvali tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Access Tělesné procesy je metoda, která z těla uvolňuje všechny destruktivní pocity, emoce a myšlenky, které zažíváme dlouhodobě nebo v častých stresových situacích. Tyto pocity, emoce a myšlenky se ukládají v těle a časem se projeví na fyzické úrovni jako disharmonie nebo nemoc. 

Naše tělo je odrazem našeho života. Uchovává v sobě všechny nahromaděné emoce, traumata i náš celkový přístup k životu

Naše Tělo ví a díky tělesným procesům, dojde k uvolnění bloků, které komunikaci brání. Důsledkem je větší uvědomování reakcí těla v různých situacích. Dochází ke spojení s tělem. Obnovení komunikace s tělem. Spouští se regenerační pochody v těle. Změny až do buněčné struktury. Uvolňují se intenzity v těle, které se projevují bolestí a stažením, omezením hybnosti. Odráží se ve všech oblastech života, kdy získáváme více lehkosti a následné radosti.

Nejsme zvyklí sledovat a poslouchat své tělo. Jakékoli problémy, které v těle nebo duši vznikají, nám tělo dává předem důrazně najevo – co kdybychom ho začali poslouchat? Tělo s námi neustále komunikuje, často se rozsvítí kontrolka, že je něco špatně – např. nás bolí hlava nebo záda. A my místo abychom řešili příčinu, vypínáme kontrolku – vezmeme si růžový prášek. 

Naše tělo má schopnost dávat nám najevo svoje potřeby. Tyto procesy běžně jdou mimo naši racionální mysl. 

Pokud se naučíme tuto komunikaci vnímat, můžeme tělo uzdravit, anebo skrze něj uvolnit problémy, které v životě máme.

Účinky sezení Access Tělesné procesy

Tyto procesy přináší úlevu a zlepšení v různých dalších oblastech našeho života – často i za hranicí toho, co si dovedeme představit.

MTVSS (Systém pro odstranění Molekulární Terminální Valence)

je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, je často „nástrojem volby“, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Může mít významný vliv na imunitní systém, zvláště když je prováděno na kloubech.

Tělo se začíná rovnat, uzdravovat, vracet ke svému původnímu nastavení. 

MTVSS odblokuje programování, které brání tělu mít přirozené postavení orgánů, kloubů, kostí, svalů, které vzniklo nesprávným držením těla a jeho vychýlením, jako reakce na skutečnosti a události našeho života. Opakováním tohoto procesu se změní celá struktura těla a tělo se začne projevovat, jak bylo navrženo.

MTVSS má vliv na imunitní systém, který se začne aktivovat. Změní to vše, co je s tělem možné změnit. 

Vybuduje to imunitní systém tak, aby se tělo mohlo s úspěchem vyrovnat s nepříznivými vlivy.

Tento proces představuje zhruba tisíc věcí a pokaždé vytváří jiné možnosti. 

Aktivujeme MTVSS energie uvnitř těla. 

Aktivujeme energie všech témat uvnitř těla. 

Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura Vašeho těla a tím si zajistíte totální restart v těle.

Možné způsoby použití MTVSS

Více informací o této metodě naleznete zde >>>.

 

Jakmile začnete měnit vztah ke svému tělu, začnete měnit vztah ke všemu v celém svém životě.

Těším se na naše setkání

MŮŽETE SI PŘEČÍST, CO O NAŠÍ SPOLUPRÁCI ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI

ACCESS BARS - Tato metoda je neskutečně silné proudění energií. Musím říct, že jsem nešla k Lucce s žádným určitým problémem co si chci řešit, ale vyzkoušet co to se mnou udělá a jak se budu cítit potom. Po hodinovém ,,relaxu” nebo jak to nazvat. Jsem se cítila lehčí , dokonce mi tekly slzy. Což znamená jediné ,,něco” co jsem nepotřebovala šlo ven. Určitě doporučuji vyzkoušet a prožít si to na vlastní kůži.
Alena
Na Lucku jsem se obrátila, protože jsem chtěla zlepšit svůj vztah s tátou a cítila, že potřebuji odblokovat nějakou křivdu z minulosti. Díky terapii jsme se dostaly do situace, kde mi bylo 5 let a táta se zachoval jinak, než jsem v té době jako dítě potřebovala. Lucka mě hezky navedla, jak si tento zážitek odblokovat a vyřešit v sobě tátovu křivdu. Hned druhý den, když jsem s tátou mluvila jsem cítila, jak je moje chování jiné a vyzařuji jeho směrem úplně jinou energii. Ačkoliv jsem tátu zastihla v ne zrovna dobré náladě, překvapivě mi hodinu po našem rozhovoru zavolal a omluvil se, což nikdy předtím neudělal. Moc díky za tuto zkušenost a odblokování, které proběhlo online naprosto v pořádku a se skvělým výsledkem ❤️🍀
Aneta
S paní Regenermelovou byla úžasná spolupráce. Měla jsem problémy se sebehodnotou. Prvně jsem k ní šla kvůli alergii na jablka, jelikož jsem dříve do jablka nemohla ani kousnout a nyní si je s chutí vychutnávám. Následně jsme řešili i další má témata a moc mi pomohla postavit se na vlastní nohy a být sama sebou.
Petra
S Lucií jsme letité kamarádky a pro mě vždy byla mým osobním mentorem. Kdykoli jsem si nevěděla s něčím rady, vždy mi ukázala cestu a byla tu pro mě. Její srdce je plné lásky a pochopení. Vždy byla o krok dál a s každým problémem si věděla rady. Protože jsem potřebovala vyřešit záležitosti z raného dětství, několikrát mě Lucie zasvětila do kineziologie. Díky tomu, že jsem si zvědomila některé zážitky z dětství mi pomohlo s vlastní sebehodnotou. Pomohla mi odstranit mé bloky a najít sama sebe, za což jí budu vždy vděčná. Vždy, když mám problém, je první, koho oslovím.
Bára
Mnoho měsíců mě trápil tlak na hrudi. Bolelo to, bylo to nepříjemné a kamarádka mi dala číslo na paní Regenermelovou, tak jsem si řekla, že to zkusím. Její přístup a empatie je úžasná. Během terapie se toho ve mně uvolnilo a bylo pro mě opravdu zvláštní cítit, že po pár dnech tlak z hrudi zmizel. Bylo zvláštní, že už nic nebolí a zároveň to byla ohromná úleva. Určitě to nebylo mé poslední sezení u paní Lucky a jsem ráda, že jsem se na ni obrátila.
Lenka
Na stránky paní Lucky jsem narazila na facebooku. Byla jsem krátce po rozvodu a často jsem cítila velké úzkosti, do toho mě provázely střevní potíže, které mi dost komplikovaly život. S paní Luckou jsem měla dvě online konzultace, během kterých jsme zpracovávaly situace z dětství a vlastně už po týdnu od první terapie střevní potíže zmizely. To bylo neuvěřitelné. Úzkostné stavy se zmírnily po druhé terapii a já se konečně mohla nadechnout a jít dopředu. Děkuju a za sebe opravdu doporučuji. Zprvu jsem váhala, protože online terapii jsem nezažila, ale výsledek je úžasný.
Simona
K paní Lucii jsem šla se svým synem (10let), který se bál usínat sám. Měl problém, když už na chodbě nesvítilo světlo a my jsme s manželem šli už také spát. Po odbloku, kdy synovi Lucie vyčistila vzpomínku, která souvisela s porodem, začal syn usínat bez problémů. 30 dní měl domácí úkol, který mu Lucie vytestovala. Úkol poctivě četl a nyní usíná dokonce i se zavřenými dveřmi. Dříve musely být stále otevřené. Mockrát Vám děkuji Lucko.
Lucie
S Luckou se známe již od ZŠ a proto, když mě nabídla pomoc s mou dlouholetou závislostí, souhlasila jsem, i když jsem spíše pragmatický člověk a alternativním způsobům se vyhýbám. Nyní jsem ráda, že jsem terapii podstoupila. Sice jsem se závislosti nezbavila úplně, ale alespoň mě už neovládá život, tak jako dříve a jsem schopná jí potlačit. Určitě metodu všem vřele doporučuji!
Veronika Š.
Když jsem poprvé slyšela o kineziologii, moc jsem tomu nevěřila. Po doporučení mé sestry, jsem se rozhodla, že ji vyzkouším. Nevěděla jsem, co od toho čekat a vlastně ani, co přesně chci řešit. Jen jsem věděla, že se sebou potřebuji něco udělat a někam se posunout (hlavně v rámci mé práce). Hned, jak jsem přišla na setkání s Luckou, věděla jsem, že je to správně, a že tam mám být. Lucka umí navodit atmosféru klidu a bezpečí. Probudí v člověku pocit, že se může se vším svěřit a není potřeba se bát. Po hodinovém sezení jsem odcházela sice ubrečená, ale klidná a vyrovnaná. Tento zážitek bych doporučila všem. Nevěřila jsem, že by to mohlo nějak výrazně fungovat, ale po vlastní zkušenosti jen doporučuji. Určitě jsem u Lucky nebyla naposledy.
Tereza G.
U paní Lucie oceňuji výborný a citlivý přístup. Byla jsem u ní se 4 letým synem a moc nám pomohlo. 
Iva W.

KONTAKT

PŘIDEJTE SE do Facebookové skupiny, kde pro vás tvořím hodnotný obsah zdarma

POTKEJME SE na Instagramu, kde načerpáte spousty inspirace

NAJDETE MĚ také na mém YouTube kanálu, na kterém jsou pro vás videa a rozhovory na téma rodičovství a kineziologie One Brain