Konečně život bez alergie a ucpaného nosu pomocí kineziologie

Petra se ke mně na kineziologii objednala kvůli alergii na prach a pyl, která se u ní projevovala ucpaným nosem.

S věkem se alergie horšila a Petra si musela do nosu neustále stříkat nosní spreje, aby mohla volně dýchat.

Během terapie jsme mluvili jsme o tom, jak Petra žije, co má ráda, co jí naopak v životě vadí nebo vadilo a Petra začala vyprávět o svém dětství.

Vyrůstala jen s mamkou a babičkou. Od svých 3let byla bez taťky, ten od nich odešel a nejevil o Petru zájem. Začali se stýkat až na popud jeho přítelkyně, když byla Petra na základní škole.

Soužití s mamkou a babičkou bylo náročné. Obě se mezi sebou často hádaly a doma bylo velké dusno. Mamka se s Petrou tedy odstěhovala, ale protože to maminka finančně sama nezvládala, vrátily se po nějakém čase opět k babičce.

Když bylo Petře 15 let, odjela mamka původně na dva měsíce do Anglie studovat. Nakonec tam zůstala 13 let a vztah mezi nimi byl a je stále narušený.

I nyní má Petra vztah s mamkou má napjatý, nedokáže se před ní uvolnit a momentálně se cítí lépe s tátou, se kterým se stýká pravidelně od chvíle, kdy se jí narodili synové.

Poté jsme s Petrou přešly k odbloku a pracovaly na tom, abychom našly příčinu toho, co v životě nemůže rozdýchat, co jí brání užívat si naplno a dávaly jsme záměr, aby Petra cítila lehkost a uvolnění v nose a celém těle.

V odbloku jsme se dostaly zhruba do Petřiných 6 let, kdy bydlela jen s mamkou. Byly v bytě, ve kterém se Petra nikdy necítila dobře. Jednou v noci se vzbudila, protože měla ošklivý sen a šla za mamkou do ložnice. Jenže ložnice byla prázdná a mamka tam nebyla.

Petra dostala ohromný strach, pohltila ji panika a strašně se bála, že už máma nepřijde, že se nevrátí. Netušila kde je a proč odešla.

Uplakaná a vystrašená seděla u hlavních dveří a cítila šílenou bezmoc, paniku, samotu. Čekala na mámu a doufala, že se vrátí.

Toto jsme vyčistily tak, jak Petra potřebovala. Cítit se v bezpečí, cítit lásku, napojení a pochopení.

Při odbloku cítila Petra teplo, klid a trochu brnění.

Po měsíci (kdy přišla kvůli vztahu ke svému mladšímu synovi, protože s ním nedokáže vycházet tako s tím starším) mi nadšeně hlásila, že konečně může dýchat.

První dva dny po odbloku měla Petra průjem a noční můry. Pozn. může se stát, že se po odbloku člověk cítí chvíli hůř, je to tím, že v těle probíhají změny a tělo se čistí, ale nebývá to pravidlem.

Od třetího dne to bylo čím dál lepší a po 14 dnech byl nos čistý a Petra mohla volně dýchat i bez kapek a jiných léků na alergii.

Sama jsem si tímto kdysi prošla. Nebyl večer, abych si nevzala prášek na alergii, protože jinak bych se ráno probudila se slepenými oči a ucpaným nosem. Časem oči byly dobré, ale bez kapek do nosu jsem nefungovala. Už mě pálila sliznice, jak jsem si pořád do nosu stříkala, ale pocit plného nosu jsem nesnesla.

Tehdy jsem si alergie odbourávala také pomocí kineziologie, jen jsem potřebovala více sezení a už roky žádné prášky ani kapky nepotřebuju.

Mnoho věcí máme ve své hlavě a máme moc je změnit.

Co vše je možné pomocí kineziologie změnit a odbourat, si můžete přečíst zde v mým příbězích z mé praxe.

Pokud vás článek zaujal a pokud i vás zajímá seberozvoj, kineziologie One Brain a přístup k dětem, jelikož v dětství téměř vše začíná, ráda vás přivítám v mé uzavřené skupince Respektující rodičovství – cesta k dětské duši, kde pro vás tvořím hodnotný obsah zdarma a naleznete zde mnoho inspirace.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *